שולחנות קופה

הכל על שולחנות מנהלים

אחד מסוגי הרהיטים הנפוצים ביותר במשרד המודרני הוא שולחן המנהלים. בעוד שבעבר היו סוגים בודדים של שולחנות מנהלים, היום אפשר למצוא עשרות סוגים של שולחנות מנהלים, בכל הצבעים, בכל הגדלים וממגוון רחב של חומרי גלם.

 

מה זה בכלל שולחן מנהלים?

 

כרעיון, מדובר על שולחן, שלידו יושב מנהל. אבל מה מבדיל שולחן מנהלים משולחן רגיל? בדר"כ מדובר בגודל השולחן ובחומר הגלם שממנו עשוי השולחן. שולחן מנהלים הינו גדול יותר, הן מבחינת האורך והם מבחינת העומק שלו, כך שמי שיושב ממול המנהל נמצא רחוק יותר מאשר בשולחן רגיל.

 

כמו כן, ברוב שולחנות המנהלים ישנה תוספת בצד ימין או שמאל, אשר הופכת את השולחן למעין צורת ר'. מטרת תוספת זו היא שתהיה אפשרות לשים בצד חומרי עבודה נוספים, שלוחת טלפון או מחשב נייד. תוספת זו גם חוסמת את האיש אשר יושב מאחורי השולחן, משני צדדים, כמו "מבצרת" אותו ונותנת לו יותר כוח.

 

חומרי גלם וצבעים

 

כאמור, שולחנות מנהלים בצפון ובכלל מגיעים במגוון צבעים וסוגים. שולחן מנהלים מעץ מלא נטו, שולחן ממתכת עם נגיעות עץ מלא, שולחן מנהלים ממתכת או ברזל בלבד (מעניק מכובדות יתר), שולחן מפורמייקה שהוא זול יותר, שולחן מעץ סיבית (לא עץ מלא אבל נראה כמו). בעקרון, שולחנות מנהלים מעץ מלא אמיתי או מתכת יקרים יותר ומשדרים יותר יוקרה.

 

לגבי צבעים, הרי ברור שהצבעים הנפוצים ביותר הינם חום בהיר, חום כהה או שחור. כמובן שיש גם שולחנות מנהלים בצבעי בז', כחול כהה או אפילו לבן, אבל הנפוצים ביותר הם שולחנות בצבעים כהים.

 

לסיכום, שולחנות מנהלים מתאימים כבר לא רק למנהלים אלא לכל עובד שיש לא משרד משלו ומקום לשולחן רחב ועמוק יותר. בישראל של שנת 2017 יש מגוום עצום של שולחנות מנהלים, במגוון צבעים, חומרי גלם וכמובן במחירים הנעים מ- 500 שקלים ועד 10,000 שקלים לשולחנות המפוארים ביותר.

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא ריהוט משרדי. לכתבה לחץ >>>

צריך שולחן מנהלים?

יש לנו הצעה שלא תוכל לסרב לה!

התקשר: 04-9961535

04-9961535​

053-9425905