מערכות תצוגה

מערכות תצוגה

יש מספר סוגי חנויות אשר צריכות להציג את מוצריהן בצורה הטובה ביותר והנגישה ביותר. אם בחנויות כמו סופרים, מרכולים וכדומה חשוב לשים בתצוגה כמה שיותר מוצרים, יש סוגים אחרים של חנויות אשר בהן חשובה לא פחות צורת התצוגה, ולא רק הכמות המוצגת.

 

חנויות בנושא אופנה, הנעלה, הלבשה, מוצרי מחשב ועוד צריכות מערכות תצוגה שונות מחנויות אחרות. התצוגה בחנויות אלו חשובה ביותר מאחר שמוכרים בהן הרבה מאד תדמית, ולא רק את המוצר עצמו. הלקוח משלם גם בגלל תדמית המותג ולא רק איכות המוצר.

 

מערכות תצוגה לחנויות

 

חנות בתחום ההנעלה, למשל, צריכה להציג מגוום גדול של נעליים, אבל בין נעל לנעל חייב להיות מרחב יחסית גדול, כמו גם מערכת התאורה צריכה להיות מעולה ומדויקת. חנות נעליים תשאף להציג את מוצריה לפני נושאים אבל גם לשדר יוקרתיות ככל האפשר, על מנת להצדיק את העלות הגבוהה של הנעליים.

 

תחום נוסף אשר דורש מערכות תצוגה יוצאות דופן מבחינת הסידור והיופי הוא תחום ההלבשה. כל מי שביקר בחנות בגדים בקניון (אבל לא רק) יודע שתצוגת המוצרים בחנות בגדים חשובה לא פחות, ולפעמים הרבה יותר, מהבגדים עצמם.

 

חנויות הלבשה מתאפיינות באורות חזקים ונוצצים, פאר רב וסידור מדוקדק של הבגדים. מערכות התצוגה בחנויות אלו גם חייבות להיות מודולריות ככל האפשר, על מנת לאפשר לבעלי ומנהלי החנות לשנות בהתאם לקולקציות החדשות ולשים דגש כל פעם על מוצרים שונים. גמישות רבה זה שם המשחק.

 

לסיכום, בניגוד למידוף בסיסי לחנות, בו אנחנו רוצים להציג מוצרים רבים ככל האפשר בחזית החנות, יש חנויות ותחומים אשר דורשים מערכות תצוגה מתקדמות הרבה יותר, גמישות יותר ועם דגש רב עם עיצוב ויופי התצוגה.

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא ניצול חללים בחנות. לכתבה לחץ >>>

מחפש יועץ לניצול חללים?

יש לנו הצעה שלא תוכל לסרב לה!

התקשר: 04-9961535​

053-9425905