שולחנות קופה

שולחנות קופה | שולחן קופה

את המושג שולחן קופה מכירים לא מעט בעלי עסקים כבר שנים רבות. מדובר על מהלך שיווקי חשוב שבו מוצבים מוצרים שונים בסמוך לקופה שמחשבת את סיכום הקנייה של הלקוח על מנת שכל מי שנכנס לחנות ומחכה לקופאית שתגיד לו כמה הוא צריך לשלם על מוצריו, יוכל בינתיים למצוא עוד מוצר שמעניין אותו.

 

כך מדובר על רצון של חנות למוצרי מזון וחנויות אחרות להציע ללקוחות שלהן עוד מוצרים במקום אטרקטיבי מאוד שמראה כיצד הוא נגיש יותר ומושך יותר תשומת לב. מוצרים קטנים אלו למכירה בחנויות שונות הנמצאים ליד שולחנות קופה הם רעיון חכם שרבים מנסים ליישם אותו בצורה יעילה על מנת ליהנות ממנו.

 

הגדלת מחזור המכירות בצורה קלה יחסית

 

חשוב להבין עד כמה שולחנות קופה הוא דבר חשוב מאוד ללא מעט בעלי עסקים. הרי בין אם מדובר על תקופת שגשוג במשק הישראלי שבה המכירות מרשימות בכל קנה מידה, ובמיוחד אם מדובר על תקופות קשות בהן המשק הישראלי לא מסביר פנים לסוחרים שלו, חשוב מאוד לנסות ולמכור כמה שיותר בכל יום של פעילות.

 

כך אנו רואים כיצד הצבת מוצרים על שולחן קופה מסודר היא זו שיכולה בצורה רצינית להגדיל את מחזור המכירות מדי יום. תצוגה נכונה של פריטים מסוימים, הצגת מחיר אטרקטיבי על מגוון מוצרים בשולחן הקופה, ואף המלצה של הקופאית על מוצר כזה או אחר בעת עשיית החשבון, בהחלט עושים את העבודה בימינו.

 

שולחנות קופה

 

עבור מי שרוצה לנהל את שולחן קופה ואת המוצרים שלידו בצורה רצינית ומשכנעת, הרי שהוא צריך לבצע מספר פעולות שיכבדו הן את החנות שלו והן את הלקוחות להם הוא מציע מגוון מסוים של מוצרים. מדובר בראש ובראשונה על סידור נכון של השולחן כדי שניתן יהיה לבחון את המוצרים שמוצגים עליו.

 

לקוח שנכנס לחנות ומגיע לקופה ייהנה לראות כיצד מציגים לו מוצרים מסוימים בצורה מכובדת כשהם נקיים, מסודרים, ומוצגים בטוב טעם זה נקרא . יתרה מכך, על בעל החנות או מנהלה להציג את המוצרים בצורה שתיצור עניין, כלומר שמדבקה מסוימת או אריזה מיוחדת ימשכו עוד יותר את הלקוח בחנות לקנות חלק מהם.

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא בחירת ריהוט משרדי. לכתבה לחץ >>>

יש לנו מבצע מיוחד

על שולחנות קופה!

לקבלת הצעה שלא תוכל לסרב לה

התקשר: 04-9961535

04-9961535​

053-9425905

הריהוט הקיים במקום העסק שלכם יקבע מה תשדרו ללקוחות. ריהוט משרדי מגיע במגוון סגנונות וכל שנשאר לכם הוא לבחור מה ברצונם לשדר ואיך ברצונכם להראות. נוחות ומראה הם מילות המפתח כשמדובר על ריהוט משרדי והם יקבעו כיצד ירגישו הלקוחות שלכם וגם העובדים שלכם.

 

נוחות במקום העבודה

 

הריהוט הקיים במקום העסק משפיע מאוד על העובדים המשתמשים בו. ריהוט מרשים, אסתטי ומודרני אך לא נוח לא שווה את המראה שהוא נותן. עובדים אשר יעבדו ללא תחושת נוחות יושפעו מאוד מכך ובהתאם תושפע רמת התפוקה שלהם. מרבית האנשים נמצאים כשמונה שעות במקום העבודה. מספר שעות זה הוא גדול ומשמעותי. שמונה שעות על כסא לא נוח ישפיע מאוד על העובד. הריהוט שצריך להכניס בדרך כלל לחדר עבודה הוא כסא, שולחן, כורסא במידת הצורך וכן שולחן גדול יותר לחדרי כנסים וכיסאות בהתאם.

 

עיצוב חלל העבודה

 

ניתן לפנות למעצבי פנים אשר מתמחים בסביבות עבודה. מעצבים אלה לא רק לוקחים בחשבון את ההיבט של נוחות במקום העבודה אלא גם את המשמעות של סביבת עבודה אופטימלית מבחינת ניצול כל המרחב באופן שיתאים למספר האנשים הנמצא בו ולמטרתו. כמו כן הם שמים לב לתנוחת העבודה, לדוגמא, רוב העובדים יושבים במקום עבודתם שעות רבות וכן כלי העבודה בהם משתמשים, כגון מחשב.

 

סגנונות ריהוט

 

מקום הרוצה לשדר רצינות יבחר ריהוט בהתאם, ריהוט הנראה מכובד, רציני ולפעמים אף כבד. בניגוד לכך, ריהוט במקום עסק אליו מגיעים גם ילדים כגון מרפאת שיניים לילדים, חדר של קלינאית תקשורת ועוד, צריך לקחת בחשבון את הילדים ולהתאים גם ריהוט היכול לשמש אותם. עם זאת, מומלץ לבחור בסגנון הריהוט אחיד שיצור תחושת חיבור בין המקומות השונים הקיימים במקום העסק ולא יצור לחלופין תחושת ניתוק וחוסר הקשר בין הקומות או החדרים השונים. תחושה אחידה נוחה יותר לעין ומקלה באופן פסיכולוגי על העבודה. במצבים מסוימים מכניסים ריהוט לא צפוי למקום העבודה כגון פופים או ערסלים כדי לצור תחושת יצירה, יצירתיות והנאה. תחושות אלה מעודדים את העובדים לתחושות דומות בעבודתם.

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא מדפים לחנויות. לכתבה לחץ >>>

053-9425905​

הכל למשרד ולעסק | מידוף לחנויות | ציוד משרדי | כסאות משרדיים | עגלות סופר | ירכא​