החשיבות של מדפים לחנויות

למה זה בכלל חשוב?

 

החשיבות של מדפים לחנויות הינה עצומה. אי אפשר להפריז בחשיבות של המדפים בכל חנות שהיא, החל ממכולת שכונתית קטנה ועוד סופר מרקט ענק עם מאות אלפי מוצרים. המדפים הינם חלון הראווה של המוצרים בחנות, כאשר סידור נכון שלהם יכול להביא לגידול ניכר  בהכנסות הרשת ומצד שני סידור לא נכון יביא לקיטון משמעותי ברווחים.

 

איך המדפים משפיעים

 

תאמינו או לא, יש אנשי מקצוע שעבודתם הינה להחליט היכן יעמדו המדפים, מה הגודל האידיאלי לכל מדף וכמובן על איזה מדף לשים כל מוצר ומוצר. המטרה המרכזית היא לדעת איך למקסם את שטח החנות, הווה אומר לדעת לתכנן כמו שצריך איפה לשים כל מדף על מנת שיראו אותו ואת המוצרים שעליו בצורה האידיאלית.

 

ההבדל בין הצלחה לכישלון

 

מדי פעם אנו שומעים וקוראים על בתי עסק בתחום המזון, חנויות או רשתות כאלו ואחרות, אשר פשטו את הרגל וסגרו את השערים. ומצד שני של המפה אנו יודעים ומכירים חברות גדולות ורשתות ענק שרק גדלות ומתרחבות כל הזמן. לעיתים, ההבדל בין הצלחה לכישלון הוא בתכנון הנכון של שטח החנות ובתצוגת המדפים בחנות.

 

תכנון נכון של מדפי החנות, שימוש במדפים המתקדמים והיעילים ביותר יביא בהכרח לכך שיותר מוצרים יראו לעיני הלקוחות ובצורה יותר אופטימלית. בפועל יוצא, ככל שהלקוחות יראו יותר מוצרים כך הם ירכשו את המוצרים הללו ויגדילו את נפח המכירות וההכנסות של החנות. וזאת הרי המטרה של כל עסק!

 

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא סידור יעיל בחנות. לכתבה לחץ >>>

04-9961535​

053-9425905