ניצול חללי החנות

ניצול החללים בחנות

הבעיה הגדולה ביותר בחנות, כל חנות, היא חוסר המקום. לא משנה אם יש לך סופרמרקט ענק או חנות מכולת קטנה, בסופו של דבר תמיד יהיה לך חסר מקום. הטבע האנושי הוא לנסות להשיג כמה שיותר, בין אם מדובר בכסף, אוכל, רכוש או מקום.

 

הרי כל מטר בחנות עולה הרבה מאד כסף, הן מבחינת עלות שכירת המקום והן מבחינת הארנונה. ולכן, צריך לנצל כמה שיותר מהחלל הקיים ולמצות את המקסימום מכל מטר רבוע שיש לנו בחנות. לשם כך צריך לדעת איך לסדר נכון את החנות, איך לסדר את המדפים ובכלל איך לנהל כמו שצריך את מיקום המוצרים בחנות.

 

ניצול חללים זאת אומנות

 

תאמינו או לא, סידור נכון של חנות הוא מקצוע בפני עצמו. ההבדל בין סידור מצוין של המוצרים בחנות לסידור "סתם" הגיוני ונכון שלא ממצא עד הסוף את יתרונות המוצרים והמקום יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים בחודש ולמאות אלפי שקלים בשנה.

 

כאשר יש לכם סתימה בכיור או הצפה במטבח, אתם מזמינים שרברב שיבוא לתקן את הצנרת. כאשר יש לכם בעיה באינטרנט או ברשת הביתית, אתם מזמינים מהר ככל האפשר איש מקצוע מומחה ברשתות ואינטרנט שיתקן את הקטסטרופה.

 

הגישה צריכה להיות זהה גם עם סידור החנות. לתת לבעל המקצוע לעשות את העבודה שלו ולעזור לכם לנהל את העסק יותר טוב ולהרוויח כמה שיותר.

 

בעזרת איש מקצוע תוכלו לנצל את כל החללים בחנות, גם כאלו שאתם לא יודעים מה לעשות איתם. ניצול חללים "מתים" יכול לחסוך לכם מקום במחסן מצד אחד, ומצד שני בעזרת הסטנד המתאים אולי אפשר להציג עוד מספר מוצרים ובכך להגדיל את כמות המכירות.

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא ציוד לבית ספר. לכתבה לחץ >>>

מחפש יועץ לסידור החנות?

יש לנו הצעה שלא תוכל לסרב לה!

התקשר: 053-9425905

053-9425905