מידוף למחסן בצפון

מדפים לחנויות בגדים

אמנם העתיד נמצא באינטרנט וכמות הכסף אשר מוצאת ברכישה דרך אתרי אינטרנט הולכת ועולה, אבל עדיין יש מקום לחנויות פיזיות אמיתיות - ובעיקר חנויות בגדים.

 

לאחרונה אנו עדים בישראל להקמת מספר לא קטן של חנויות בגדים, הן של חנויות מרשתות מובילות בארץ ובעולם והן חנויות של מותגים ייחודיים וקטנים יותר. חנויות בגדים אלו מוקמות גם בקניונים הגדולים והעמוסים בישראל, גם במרכזי ביג השונים וגם רחובות עצמם, במקומות פחות מוכווני שופינג.

 

כאשר מתחילים את מלאכת בניית חנות הבגדים, הדבר החשוב ביותר לשים אליו לב הוא כמובן המדפים. בניגוד לחנויות מסוגים אחרים, מרבית תשומת הלב בחנות בגדים מופנה למדפים ולמה שעליהם ולכן חשוב מאד לתת את תשומת הלב הראויה לנושא מדפים בחנות בגדים.

 

מדפים לחנויות בגדים

 

המדפים צריכים להיות אסתטיים ונקיים, יפים ומעוצבים, נוחים לשימוש ונוחים לניקוי. הם צריכים להיות חלקים (על מנת שלא יעשו חורים בבגד), ניתנים להזזה ומודולרים. הסיבה לכך שהם צריכים להיות ניידים ומודולרים היא שבהחלט יכול להיות שבעלי החנות ירצה פעם במספר חודשים לרענן את העיצוב הכללי כדי להישאר צעיר ורענן ומדפים לחנות בגדים מודולרים יאפשרו לו לעשות זאת בנוחות רבה.

 

חשוב לרכוש את המדפים ממישהו מורשה, רציני, גדול וכזה שגם נותן אחריות על רכישת המדפים לחנות הבגדים. אחרת בעל החנות ימצא את עצמו עם מדפים שבורים אחרי זמן קצר ובלי אפשרות לתקן אותם. עדיף לרכוש בסכום מעט גבוה יותר אבל מחברה רצינית שאתה יודע שמקרה הצורך תעניק לך שירות תיקונים ותמיכה מהירה.

 

בחברות מסוימות ניתן לרכוש את המדפים בצורת ליסינג עם תשלום חודשי קבוע ולא רכישה חד פעמית גדולה. מדפים לחנויות בגדים זה רק הכל למשרד!​

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא מדפי מתכת למחסן. לכתבה לחץ >>>

מחפש לקנות מדפים לחנות?

יש לנו הצעה שלא תוכל לסרב לה!

התקשר: 04-9961535​

053-9425905