עגלות פלסטיק לסופר

עגלות פלסטיק לסופר

בישראל חווית הקנייה בסופרמרקט השכונתי או בסופר גדול מחוץ לעיר היא משמעותית פחות נעימה ומהנה מקניות בסופר בחו"ל. הסיבות מגוונות וחלקן נוגעות אפילו בסוג עגלות הסופר ואיך הן משפיעות על חווית הקנייה.

 

כאשר אנחנו הולכים לסופרמרקט, רובנו מחפשים יותר מרק רכישת מוצרי מזון בסיסיים במחיר הטוב ביותר האפשרי - אנחנו מחפשים גם חוויית קנייה. זה מוגזם לבקש ללכת לקניות וגם ליהנות מזה? גם ככה אני מוציא מאות ואלפי שקלים מדי שבוע, לפחות שזאת תהיה שעה נחמדה, נעימה, מהנה.

 

הסיבות לחוויית הקנייה הבינונית בישראל הן רבות ומגוונות, החל מחנייה (שאין) ועד מחירים יקרים (שיש), אבל במאמר זה נתרכז במשהו שאולי נחשב איזוטרי, אבל הוא ממש לא. עגלות פלסטיק לסופר, זה הנושא הבוער.

 

מי לא מכיר את הרגע בו העגלה בוחרת לבד לקחת ימינה למרות שאני משקיע את כל כוחי לפנות דווקא שמאלה. שמתם לב שכמעט בכל הסופרים בישראל העגלות הן ענקיות והן עשויות ממתכת? פה בדיוק הבעיה שלנו. עגלות ממתכת מקשות על התנועה ופשוט מעצבנות. עגלות סופר מפלסטיק הן סטנדרט אשר נפוץ כמעט בכל העולם, רק אצלנו פחות.

 

עגלות פלסטיק לסופר

 

עגלות פלסטיק לסופר הן שדרוג משמעותי לרשת וגם לקונה עצמו. הן נעימות יותר, קלות יותר, נוחות יותר לתפעול ואפילו יותר נוחות לתחזוקה, מאחר שפלסטיק יותר זול וגמיש ממתכת. עגלות הפלסטיק יותר קטנות וקלות ולכן השימוש בהן נוח בהרבה, דבר המאפשר להתרכז בקנייה ובמוצרים ולא בתפעול העגלה.

 

לאחרונה, יותר ויותר סופרים עוברים ממתכת לעגלות פלסטיק לסופר. יש לזה כמה וכמה סיבות, אבל בעיקר זה רווחי להם. גם בעלויות הישירות וגם בעלייה במחזורים עקב שביעות רצון גדולה יורת של הקונים.

 

עגלות פלסטיק לסופר זה רק הכל למשרד!​

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא מדפים לחנות בגדים. לכתבה לחץ >>>

מחפש לקנות עגלות סופר?

יש לנו הצעה שלא תוכל לסרב לה!

התקשר: 04-9961535​

053-9425905