בחירת ריהוט למשרד והתאמתו

הריהוט הקיים במקום העסק שלכם יקבע מה תשדרו ללקוחות. ריהוט משרדי מגיע במגוון סגנונות וכל שנשאר לכם הוא לבחור מה ברצונם לשדר ואיך ברצונכם להראות. נוחות ומראה הם מילות המפתח כשמדובר על ריהוט משרדי והם יקבעו כיצד ירגישו הלקוחות שלכם וגם העובדים שלכם.

 

נוחות במקום העבודה

 

הריהוט הקיים במקום העסק משפיע מאוד על העובדים המשתמשים בו. ריהוט מרשים, אסתטי ומודרני אך לא נוח לא שווה את המראה שהוא נותן. עובדים אשר יעבדו ללא תחושת נוחות יושפעו מאוד מכך ובהתאם תושפע רמת התפוקה שלהם. מרבית האנשים נמצאים כשמונה שעות במקום העבודה. מספר שעות זה הוא גדול ומשמעותי. שמונה שעות על כסא לא נוח ישפיע מאוד על העובד. הריהוט שצריך להכניס בדרך כלל לחדר עבודה הוא כסא, שולחן, כורסא במידת הצורך וכן שולחן גדול יותר לחדרי כנסים וכיסאות בהתאם.

 

עיצוב חלל העבודה

 

ניתן לפנות למעצבי פנים אשר מתמחים בסביבות עבודה. מעצבים אלה לא רק לוקחים בחשבון את ההיבט של נוחות במקום העבודה אלא גם את המשמעות של סביבת עבודה אופטימלית מבחינת ניצול כל המרחב באופן שיתאים למספר האנשים הנמצא בו ולמטרתו. כמו כן הם שמים לב לתנוחת העבודה, לדוגמא, רוב העובדים יושבים במקום עבודתם שעות רבות וכן כלי העבודה בהם משתמשים, כגון מחשב.

 

סגנונות ריהוט

 

מקום הרוצה לשדר רצינות יבחר ריהוט בהתאם, ריהוט הנראה מכובד, רציני ולפעמים אף כבד. בניגוד לכך, ריהוט במקום עסק אליו מגיעים גם ילדים כגון מרפאת שיניים לילדים, חדר של קלינאית תקשורת ועוד, צריך לקחת בחשבון את הילדים ולהתאים גם ריהוט היכול לשמש אותם. עם זאת, מומלץ לבחור בסגנון הריהוט אחיד שיצור תחושת חיבור בין המקומות השונים הקיימים במקום העסק ולא יצור לחלופין תחושת ניתוק וחוסר הקשר בין הקומות או החדרים השונים. תחושה אחידה נוחה יותר לעין ומקלה באופן פסיכולוגי על העבודה. במצבים מסוימים מכניסים ריהוט לא צפוי למקום העבודה כגון פופים או ערסלים כדי לצור תחושת יצירה, יצירתיות והנאה. תחושות אלה מעודדים את העובדים לתחושות דומות בעבודתם.

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא מדפים לחנויות. לכתבה לחץ >>>

053-9425905