מידוף לחנויות

מידוף לחנויות

אנשים רגילים לא ממש שמים לב אליהם, ובטח לא נותנים עליהם את הדעת, אבל בעלי חנויות, סופרמרקטים או פיצוציות יודעים כי מידוף נכון של החנות יכול להעלות את הפדיון בעשרות אחוזים. מידוף לחנויות זה בעצם סידור המדפים בחנות, חלוקת החלל הפנימי וניצול מקסימלי של חלל החנות לתצוגה מיטבית של המוצרים אשר נמכרים בחנות.

 

מידוף לחנויות - לפי סוג החנות

 

מאחר שיש מספר רב של חנויות אשר משתמשות במדפים, צריך לבחון את הסוגיה לפי סוג החנות. האם מדובר בחנות קטנה עם שטח מצומצם, חנות בסדר גודל בינוני או סופר מרקט ענק של מאות מטרים בו חלוקת המדפים תהיה שונה בתכלית.

 

חנות קטנה צריכה להגיע לניצול מקסימלי של השטח לתצוגה של המוצרים, גם עם זה בא על חשבון נוחות הלקוחות. מצד שני, בחנויות גדולות כמו סופר מרקט, ACE, אופיס דיפו וכדומה, הגודל מאפשר לנו לרווח את המדפים, לעשות חלוקה פנימית של המקום לפי מחלקות ולייצר מעברים רחבים אשר מנעימים את זמנו של הלקוח וגורמים לו בשורה התחתונה להרגשה נעימה אשר מתבטאת במכירות.

 

מה מוכרים בחנות

 

בנוסף לזה, חשוב לדעת מה המוצרים אשר נמכרים בחנות. אם המוצרים הינם גדולים צריך רווח מדפים לגובה, אולם אם המוצרים כבדים במיוחד, אזי המדפים צריכים להיות יחסית נמוכים ומותאמים למשקל המוצר.

 

אם מוכרים בחנות שלנו קופסאות שימורים או מוצרים קטנים כמו בחנויות הנוחות בתחנות הדלק, אז מידוף לחנויות צריך להיות מצומצם עם רווחים קטנים ויכול להיות לאורך קירות שלמים, על מנת להשיג תצוגה אידיאלית ורבה ככל האפשר.

 

לסיכום, מידוף לחנויות זה עסק למקצוענים ועדיף לבעל העסק לתת לאיש מקצוע בעל נסיון, שיודע מה עובד, לתכנן את החנות שלו.

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא כסאות משרדיים. לכתבה לחץ >>>

צריך מדפים לחנות?

יש לנו הצעה שלא תוכל לסרב לה!

התקשר: 04-9961535

04-9961535​

053-9425905