מדפי מתכת למחסן

מדפים בצפון | מדפי מתכת למחסן

אם אתם מתלבטים לגבי התקנה של עוד כמה מדפי מתכת במחסן, רכישת מדפים בצפון או סתם סקרנים לדעת מה היתרונות שלהם, כדאי שתמשיכו לקרוא.

 

מדפי מתכת הם אחד מסוגי המדפים הפופולריים ביותר כיום לשימוש במחסן, בישראל בכלל ובאזור הצפון בפרט. מגוון הגדלים והסגנונות של מדפי המתכת מאפשר מספר שימושים בכל סוג של מחסן, בחנות קמעונאית או במרכזי הפצה, בצפון הארץ או במרכזה.

 

זאת, בהשוואה לסוגים אחרים של מדפים בצפון תעשייתיים שניתן למצוא במתקנים גדולים יותר. בעזרת מדפי מתכת למחסן בצפון, ניתן לאחסן מגוון רחב יותר של פריטים וסחורות, מעבר לפריטים המגושמים והגדולים המאוחסנים על מדפי משטחים.

 

בהשוואה לפתרונות אחסון אחרים בצפון שעשויים להיות יקרים יותר, מדפי מתכת מאפשרים אחסון סחורה באופן שיעזור לעובדים במקום לאתר אותם במהירות רבה יותר ולהימנע מביצוע פעולות לחינם או ספירת מלאי לא מדויקת. כדאי להשתמש במדפי מתכת וגם מדפים בצפון על מנת לסדר את כל הפריטים בהתאם לסדר המתאים ביותר למחסן.

 

מדפים בצפון

 

כך, למשל, ניתן לסדר את הפריטים לפי מק"ט, סוג פריט, גודלו וכן האלה. הארגון על גבי המדפים, יסייע לעובדים במקום למצוא את הסחורה הדרושה להם מהר מקודם וכך, יוביל לייעול תהליכי העבודה.יתרון נוסף קשור בבטיחות. מדפים בצפון מאפשרים אחסון בטוח יותר עבור פריטים עדינים.

 

עמידות מדפים למחסן בצפון בפני קורוזיה ונזקים מבטיחה שיחזיקו היטב את כל הטובין המונחים עליהם. לכן, השימוש במדפי מתכת מתאים לאחסון מוצרים שבירים, כגון מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, חלקים קטנים או מוצרי צריכה יקרים.

 

לבסוף, אחד היתרונות המשמעותיים יותר של שימוש במדפי מתכת הוא קלות ההתאמה האישית שהם מציעים. בדרך כלל ניתן להרחיב מדפי פלדה עם מדפים נוספים ויחידות נוספות שיעזרו להגדיל את נפח האחסון ויפנו מקום נוסף לעבודה.

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא מדפים משומשים. לכתבה לחץ >>>

מחפש לקנות מדפי מתכת למחסן?

יש לנו הצעה שלא תוכל לסרב לה!

התקשר: 04-9961535​

053-9425905