מדפים יד שנייה

מדפים יד שנייה 2

אחד הדברים אשר קובעים את הצלחתו של עסק קמעונאי, חנות נוחות, סופר מרקט או חנות אופנה הוא סידור המדפים וכמובן איכות המדפים.

 

מדפים אשר מסודרים כמו שצריך יכולים להעלות בעשרות אחוזים את פדיון החנות ואת הרווח הנקי, בעוד שחנות מבולגנת, בלי מחשבה מאחורי סידור המדפים (או המדפים יד שנייה), ככל הנראה תפסיד לא מעט.

 

לעתים קרובות, אין צורך לרכוש בכסף רב מדפים חדשים מהניילונים. לפעמים, ניתן להשיג מדפים יד שנייה במצב מצויין, אשר יראו כמו מדפים חדשים ויעלו הרבה הרבה פחות. מדובר בחסכון אשר יכול להגיע לאפי שקלים ללא התפשרות על איכות המדף ועל איך שהוא נראה.

 

מדפים יד שנייה

 

בהחלט ניתן לעשות שילוב של בסיסים חדשים ומדפים יד שנייה, אם רוצים לחסוך בעלויות מצד אחד אולם לשמור על בטיחות ויציבות של הסטנדים בחנות מצד שני. חשוב לשים לב שהיחידה כולה תהיה בטוחה ומאד יציבה ולעשות התאמת עומסים ומשקלים בין הבסיס למדפים.

 

במידה והחלטתם לרכוש מדפים יד שנייה, צריך לשים דגש על כך שהמדפים יעברו מעין שיפוץ או חידוש, על מנת שהם יראו יפה ומושך. אין סיבה שמדפים יד 2 יראו כמו מדפים ישנים אשר השתמשו בהם עשרות שנים. מדפים יד 2 יכולים להראות בדיוק כמו מדפים חדשים, אם רק ננקה אותם.

 

לסיכום, במידה והתקציב שלנו מוגבל, ואנחנו רוצים לחסוך כסף על עיצוב וריהוט החנות, רכישה של מדפים יד שנייה היא בהחלט אופציה טובה ויעילה.

 

אם נשים דגש על נקיון המדפים יד 2 ורכישה של מוצר טוב ויציב, אף אחד לא ידע ולא ישים לב שהמדפים בחנות שלנו לא נרכשו חדשים.

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא מערכות תצוגה. לכתבה לחץ >>>

מחפש יועץ למדפים יד 2?

יש לנו הצעה שלא תוכל לסרב לה!

התקשר: 04-9961535​

053-9425905