מדפים משומשים

מדפים משומשים

מדפים משומשים

 

פעם בכמה שנים כדאי מאד לשפץ ולשדרג את בית העסק, ולהחליף את תצוגת ונראות החנות, כולל המדפים המשומשים. הסיבות לכך ברורות וידועות - שיפוץ גורם לתחושה נעימה אצל העובדים בבית העסק, העובדים, המנהלים והלקוחות כאחד מרגישים תחושת רעננות וכמובן שבית עסק משופץ בהכרח הינו נקי, יפה ונעים יותר לביקור ולקניות. מחקרים מוכיחים כי עסק משופץ מרוויח בשנה הראשונה 20% יותר מבשנה קודמת.

 

אבל, לפעמים אין כסף לעשות שיפוץ גדול, להחליף את כל הריהוט ולעצב מחדש את כל החנות ומתקני התצוגה. לפעמים צריך לעשות שיפוץ קטן יותר, מעין ריענון בלבד, אשר יגרום לתחושה טובה לעובדים וללקוחות אבל לא ישבור את הכיס. לפעמים גם צריך לקנות ולשדרג עם מוצרים יד שנייה ומוצרים משומשים כמו מדפים משומשים.

 

מדפים משומשים - זול ויעיל כמו חדש

 

בשיפוץ ושדרוג של בית עסק לעיתים קרובות הבעלים מעוניים להחליף את מתקני התצוגה והמדפים. אבל אין ממש סיבה לרכוש מדפים חדשים במחיר גבוה אם השיפוץ הינו שיפוץ קטן וזול יחסית. הפתרון הינו מדפים משומשים.

 

מדפים משומשים, בתנאי כמובן שהם במצב טוב מאד ונראים כמו חדשים, יעלו הרבה הרבה פחות אבל יראו שיפור גדול בהשוואה למדפים הישנים. ככל הנראה, אף אחד לא ישים לב אם רכשתם מדפים משומשים במצב חדש או קניתם מדפים חדשים בסכום גבוה יותר.

 

לסיכום,

במידה ואתם לא מעוניינים לרכוש מדפים חדשים, ניתן לקנות מדפים משומשים במצב חדש ולקבל את אותה תחושת חידוש ורעננות אבל בהרבה פחות כסף. מדפים משומשים זה הפתרון!

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא מדפים יד שנייה. לכתבה לחץ >>>

מחפש יועץ למדפים משומשים?

יש לנו הצעה שלא תוכל לסרב לה!

התקשר: 04-9961535​

053-9425905