בחירת מערכת תצוגה לחנות

מערכות תצוגה לחנויות הוא מונח גג הכולל בתוכו את כל האביזרים, האמצעים ופריטי הריהוט שאתם מתקינים בחנות שלכם על מנת להציג את הסחורה בפני הלקוחות. הרי ברור שכל חנות צריכה לאחסן את מוצריה לכן סביר להניח שמדפים לחנויות יהיו בכל חלל העסק בין אם מעוצבים או מדפים לאחסנה כבדה. כפי שכל בעל עסק יודע, לכל מרכיב בחוויית הלקוח בחנות שלכם יש משמעות והשפעה על החלטות הרכישה שלו. אם אתם רוצים להבטיח שהלקוחות המגיעים אל החנות שלכם ירכשו מוצרים ויעשו איתכם עסקים, אתם רוצים לספק להם את האווירה התומכת, ובכלל זה עיצוב, נוחות סקירת המוצרים, הצגת המוצרים בצורה נוחה ואפקטיבית וכדומה.

 

שיקולי עיצוב בבחירת מערכות תצוגה לחנויות

 

כדי לבחור מערכות תצוגה המתאימות לחנות שלכם, עליכם לקחת בחשבון שני פרמטרים מרכזיים: עיצוב ופונקציונליות. מבחינת עיצוב, אתם רוצים להבטיח שמערכות התצוגה תומכות בשם המותג שלכם, בערכי היסוד של העסק, ובסטנדרטים שלהם מצפים הלקוחות שלכם. כך למשל, מערכת תצוגה בחנות בגדי אופנה מובילה חייבת לשדר את מידת האטרקטיביות הראויה לסטנדרטים והמסרים השיווקיים שמשדרת חנות האפנה ללקוחותיה. לכן כדי לעצב את חלון הראווה כדי להציג את אטרקטיביות חנות האפנה נועדו בובות תצוגה לחנויות אותן לרוב מלבישות סטייליסטיות עם מגוון פריטי הלבוש הנמכרים בחנות. בסוגים אחרים של עסקים ייתכן שהמשמעות של פרמטר זה הוא פחות משמעותי, ועליכם לבחון עד כמה הדברים רלוונטיים עבורכם.

 

שיקולים של נוחות ושימושיות

 

הפרמטר השני שאתם רוצים לבחון הוא נושא הפונקציונליות ובהקשר זה, אתם רוצים לוודא שבחרתם את מערכת התצוגה לחנות המאפשרת את הצגת המוצרים שלכם בצורה האפקטיבית והנוחה ביותר עבור הלקוח. בהקשר זה הדברים מתייחסים לנוחות שבה יכולים הלקוחות להתרשם מהמוצר בצורה מהירה ונוחה, ליכולת של הלקוחות להגיע לכל מוצר, לקחת אותו בידם ולבחון אותו על פי הצורך, וגם להחזיר אותו בצורה נוחה למקומו.

 

תכנון מערכות התצוגה במרחב החנות

 

לבסוף, אתם רוצים לבחון את המרחב העומד לרשותכם לצורך העמדת מערכות התצוגה בצורה הנכונה ביותר. מערכות התצוגה צריכות להיות פרופורציונליות לשטח החנות, לא להיות גדולות ובולטות מדי, ולא להיות קטנות ונסתרות מדי. כמו כן, אתם רוצים לשלב מערכות תצוגה שאותן ניתן לסדר בצורה נוחה ויעילה על כל שטח החנות באופן אשר ימקסם את האפקטיביות שלהן, ויותיר מרחב רב להליכה והסתובבות ברחבי החנות. מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המתמחה בתחום, לפני שמקבלים החלטות רכישה.

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בנושא בובות תצוגה. לכתבה לחץ >>>

04-9961535​

053-9425905