עגלות סופר

הכל למשרד ולעסק מייצגת ומייבאת את מוצרי ועגלות הסופר של חברת ARAVEN הספרדית.

 

חברת ארבן הינה אחת מיצרניות עגלות הקניות הגדולה בעולם והיא מייצרת בין השאר עגלות לסופרמרקט, עגלות קניות, עגלות סופר קטנות, עגלות נשיאה, עגלות ללא מאחז יד ועגלות מיוחדות למינימרקט.

 

ניתן הלסיע את העגלה מכל ארבעת הצדדים שלה מאחר שהגלגלים מודולרים.

 

לאתר חברת ARAVEN - לחץ כאן

כולנו עורכים את הקניות שלנו בסופרמרקט. יש כאלה שעושים קניות בסופר ענק שאפשר לבלות בו חצי יום והוא מוכר מאוכל ועד מוצרי חשמל, כלי מיטה ומזרנים, ויש שעורכים קניות  במינימרקט שכונתי, קטן ואינטימי בו מכירים את בעל החנות, הקופאית וסדרן הסחורה. אבל בשורה התחתונה, כולנו עושים קניות באיזה שהיא חנות, בסופרמרקט כלשהו.

 

ומה הכלי המרכזי בו אנחנו משתמשים בקניות בסופר? עגלות סופר כמובן.

האם שאלתם את עצמכם פעם מי בונה את עגלת הסופר בה אנחנו משתמשים? איך מייצרים את העגלות למינימרקט אותן אנחנו לוקחים כמובן מאליו? כמה עולה לסופר עצמו לרכוש מדי כמה שנים את עגלות הסופר הללו? ולמה תמיד בעגלת הסופר שאני לוקח הגלגל נוטה הצידה??

 

עגלות סופר | עגלת קניות

 

עגלת הקניות לסופר מיוצרת כמעט תמיד מסוג של מתכת קלה ויחסית גמישה, על מנת שיהיה קל ללקוחות להשתמש בעגלות הסופר. בנוסף, המטרה הינה לקבל מוצר שלא יקר מדי, מאחר שסופר קטן משתמשים בעשרות עגלות בעוד שסופר גדול צריך מאות עגלות סופרמרקט לשימוש הלקוחות. הרי הדבר הכי מעצב זה שמגיעים לסופר ומחכים לעגלה בכניסה. הסופר אחראי לכל שיהיו מספיק עגלות סופר.

 

כמו כן, בייצור עגלות קניות, נגררות בעיקר, צריך לשים דגש מיוחד על הגימור כי הלקוח הסופי של הסופר משתמש במוצר ולכן הוא צריך להיות פרקטי ונוח לתפעול אבל גם יפה לעין. זה לא מכשיר שמתחבא במחסן ורק העובדים משתמשים בו. עגלת סופר היא חלק מחזית החנות.

 

דבר אחרון בנושא זה, עגלות הסופר צריכות להיות חזקות מאד ובעלות בלאי נמוך, מאחר שמשתמשים בכמות גדולה שלהן ומרבית הסופרים לא יוכלו להחליף 50% מהעגלות מדי שנה בגלל בלאי.

 

הכל למשרד - החברה מס. 1 בארץ לעגלות סופר!​

עגלות סופר

מאמר בנושא עגלות סופר

למאמר נוסף בנושא

עגלות פלסטיק לסופר לחץ כאן >>>

053-9425905