עיצוב החנות | מדפים ללחם ומערכות תצוגה

עיצוב חנויות - המלצות

 

זה לא סוד שעיצוב החנות הוא פרמטר משמעותי המשפיע על אופייה וחווית הקנייה. כמובן שעיצוב החנות צריך להיות מותאם למוצרים המוצעים למכירה. ברור לנו שסופר מרקט יכלול מדפים שונים המתאימים לכל מוצר. ניתן למצוא בסופר מרקט מדפים ללחם, מדף לסופר ללא טופ, מדף חצי עגול – כל האפשרויות כדי להתאים את המוצרים לצריכה נוחה.

 

מערכות תצוגה לחנויות

 

טיפ חשוב לעיצוב החנות הוא למקם את המדפים בצורה שתחסוך מקום ועם זאת תגרום לחוויות קנייה מהנה ונוחה. כמובן שאם החנות כוללת מתנות לילדים וציוד משרדי, כדי למשוך את קהל הקונים כדאי שחלון הראווה יעוצב בצורה אטרקטיבית.

 

לכן כדאי להציב בובות תצוגה, מערכות תצוגה ומתנות נוספות כדי לגרום ללקוחות להיכנס לחנות. על מנת לנצל את מקסימום המקום בחלון הראווה מומלץ להתקין מערכות תצוגה לחנויות. מערכות תצוגה אלה כוללות חלוקת מדפים בצורה שונה כדי ליצור עניין ולמשוך תשומת לב בחלון הראווה.

 

מערכות תצוגה לחנות לא חייבת להיות מוצבת בחלון הראווה, אלא גם ניתנות למיקום בחלל החנות כדי להציב עליהן את המוצרים. ככל שמוצרי החנות מושכים את תשומת לב הצרכנים סביר כי אחוז הרכישה יעלה.

 

מדפים ללחם

 

חלק בלתי נפרד מכל חנות בין אם זה סופר מרקט ואו בין אם חנות מיכון משרדי הוא שולחן קופה. שולחנות קופה מוצבות בכל חנות הרי צריך לגבות את הכסף בעבור כל מוצר. יש חנויות המציבות מספר שולחנות קופה - הכל בהתאם לגודלה של החנות. כמובן שכדאי לבחור שולחן לקופה כך שיתאים בצורה אידיאלית ביותר לעיצוב החנות ויצור שפה עיצובית אחידה.

 

אם אתם בעל עסק חדש ונמצאים בשלב העיצוב – אתם מוזמנים להגיע אלינו להכל למשרד. אצלנו תמצאו מערכות תצוגה, מדפים ללחם, מדף חצי עגול, סוגי מדפים שונים, סטנדים ומיכון משרדי כך שתוכלו לעצב את העסק שלכם מבלי להתרוצץ בין חנויות.

 

הכל למשרד מרכזת את כל מה שאתה צריך עבור שיפוץ ועיצוב העסק!​

אם הגעת לפה, אולי תעניין אותך גם הכתבה

בחירת מערכות תצוגה. לכתבה לחץ >>>

04-9961535​

053-9425905